Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Firmos Identitetas

10 Year Logo

Firmos Identitetas Trumpas tikslas buvo sukurti logotipą, kuris ne tik atspindėtų „3M ™“ poliarizuojančią šviesą, bet ir parduotų jį kaip aukščiausios klasės stalo lempų prekės ženklą. Pasitelkiant akis raminančių šviesos spindulių persidengimo idėją, atspindinčią anti-akinimo patirtį. Persidengimai yra suprojektuoti taip, kad vaizduoja fejerverkų šventę. Skaičius dešimt atsispindi prieš grafiką, parodant skaitmenų ryškumą ten, kur dėl atspindžio nėra atspindžio. Aukso ir sidabro spalvos yra naudojamos siekiant išskirtinės lempos savybės, kokybės ir paties prekės ženklo technologijos.

Projekto pavadinimas : 10 Year Logo, Dizainerių vardas : Lawrens Tan, Kliento vardas : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo Firmos Identitetas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.