Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalo Žaidimas

Orbits

Stalo Žaidimas „Orbits“ yra erdvės įkvėptas stalo žaidimas, kurio tikslas - lavinti strateginį mąstymą ir rankų-akių koordinaciją. Tai pagerina loginį, kinestetinį ir erdvinį intelektą. Žaidimas siūlo begalę įvairių kombinacijų. Orbita tinkama 2–4 žaidėjams ir 8 metų ir vyresniems žmonėms. Žaidimo tikslas yra stabilizuoti visas orbitų kreives, neliečiant jų su kitais. Dešinysis žingsnis yra pravažiuoti kreivę aukščiau arba žemiau ankstesnės stabilizuotos kreivės. Kreivės sąlyčio su kitais atveju posūkis pereina kitam žaidėjui. Suplanuokite savo strategiją ir nelieskite kreivių!

Projekto pavadinimas : Orbits, Dizainerių vardas : Altug Toprak and Ezgi Yelekoglu, Kliento vardas : Orbits.

Orbits Stalo Žaidimas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.