Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Išmanioji Apyrankė

June by Netatmo

Išmanioji Apyrankė „JUNE“ yra apsaugos nuo saulės trenerio apyrankė. Tai pirmoji apyrankė, matuojanti saulės spindulių poveikį. Jis yra prijungtas prie vartotojo išmaniajame telefone esančios programos, kuri pataria moterims, kada ir kaip kasdien apsaugoti savo odą nuo saulės poveikio. Birželis ir jo bendražygė App siūlo naują ramybę saulėje. Birželio mėn. Stebimas UV intensyvumas realiuoju laiku ir visas saulės poveikis, kurį vartotojo oda sugeria visą dieną. Sukurtas prancūzų papuošalų dizainerio Camille'o Toupet'o, deimanto su žvilgančiais briaunomis dvasia, JUNE galima nešioti kaip apyrankę ar sagę.

Projekto pavadinimas : June by Netatmo, Dizainerių vardas : Netatmo, Kliento vardas : .

June by Netatmo Išmanioji Apyrankė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.