Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Baldai

Sott'Aqua Marino

Vonios Baldai „Sott'Aqua Marino“ kolekcija su savo kūrybingomis vonios kambario povandeninio pasaulio detalėmis siūlo prabangą suprojektuoti savo vonios kambarį, pasirinkdama platų moduliacijos pasirinkimų spektrą.Sott'Aqua Marino gali pasiūlyti unikalų dizaino požiūrį kiekvienam vonios kambarys, kurio lankstumas gali būti naudojamas su vienkartinėmis arba dvigubomis spintelėmis su kriauklėmis. Apvalus veidrodis, pritvirtintas prie sienos su pakaba, taip pat turi paslėptą apšvietimo sistemą. Kedro skrynia ant ratų taip pat veikia kaip skalbinių krepšys.

Projekto pavadinimas : Sott'Aqua Marino, Dizainerių vardas : Isvea Eurasia, Kliento vardas : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Vonios Baldai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.