Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kompostuojama Pakuotė

cellulose net tube

Kompostuojama Pakuotė Ramiojo vandenyne dreifuoja Vokietijos dydžio šiukšlių plotas. Biologiškai skaidžių pakuočių naudojimas ne tik sumažina iškastinių išteklių eikvojimą, bet ir leidžia biologiškai skaidomoms medžiagoms patekti į tiekimo grandinę. Gracas „Verpackungszentrum“ sėkmingai žengė žingsnį šia linkme, plėtodamas vamzdinius tinklus, naudodamas kompostuojamus modalinius celiuliozės pluoštus iš namų miškų retinimo. Tinklai pirmą kartą pasirodė „Rewe Austria“ prekybos centrų lentynose 2012 m. Gruodžio mėn. 10 tonų plastiko „Rewe“ gali sutaupyti tiesiog pakeisdama ekologiškų bulvių, svogūnų ir citrusinių vaisių pakuotes.

Projekto pavadinimas : cellulose net tube , Dizainerių vardas : Verpackungszentrum Graz, Kliento vardas : Verpackungszentrum Graz, Susanne Meininger e.U..

cellulose net tube  Kompostuojama Pakuotė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.