Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Firmos Identitetas

Jae Murphy

Firmos Identitetas Neigiama erdvė naudojama todėl, kad ji žiūrovams kelia smalsumą ir, pajutę tą Aha akimirką, jie akimirksniu tai mėgsta ir įsimena. Logotipo ženkle yra inicialai J, M, fotoaparatas ir stovas, įterpti į neigiamą vietą. Kadangi Jae Murphy dažnai fotografuoja vaikus, dideli laiptai, suformuoti pagal pavadinimą, ir žemai padėta kamera rodo, kad vaikai laukiami. Kuriant korporatyvinį identitetą, toliau plėtojama neigiama logotipo erdvės idėja. Tai prideda naują aspektą kiekvienam daiktui ir leidžia šūkį „Nedažnas įprastos nuomonės vaizdas“ paversti teisingu.

Projekto pavadinimas : Jae Murphy, Dizainerių vardas : Luka Balic, Kliento vardas : Jae Murphy Photography.

Jae Murphy Firmos Identitetas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.