Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Islamo Tapatybės Prekės Ženklas

Islamic Identity

Islamo Tapatybės Prekės Ženklas Prekės ženklo projekto koncepcija išryškina islamo tradicinių ornamentų ir šiuolaikinio dizaino hibridą. Kadangi klientas buvo prisirišęs prie tradicinių vertybių, tačiau susidomėjo šiuolaikiniu dizainu. Taigi projektas buvo pagrįstas dviem pagrindinėmis formomis; apskritimas ir kvadratas. Šios figūros buvo naudojamos pabrėžti kontrastą tarp tradicinių islamo modelių derinimo su šiuolaikiniu dizainu. Kiekvienas rašto elementas buvo panaudotas vieną kartą, kad tapatybei būtų suteikta sudėtinga manifestacija. Šiuolaikiniam vaizdui pabrėžti buvo naudojama sidabro spalva.

Projekto pavadinimas : Islamic Identity, Dizainerių vardas : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Kliento vardas : Lama Ajeenah.

Islamic Identity Islamo Tapatybės Prekės Ženklas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.