Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Mažmeninė Prekyba

Sport In Street

Mažmeninė Prekyba Pradėjome kurti su įvairiomis nuotaikos lentomis, nustatančiomis skirtingas jaunimo interesų sritis. Technologijų, socialinių tinklų, „streetart“ ir gamtos temos buvo priimtos kuriant gatvės kultūros parduotuvę. Pramoninės medžiagos visuose parduotuvės balduose buvo naudojamos kuriant Šaunus vaizdas kartu su natūraliomis medžiagomis, sušildančiomis atmosferą, siekiantis jautrios pusiausvyros. Sudėtingas dizainas sukelia didžiulį jaudulį paslėptuose parduotuvės kampuose.Aukšti vitrinos, išdėstytos viduryje, padaro klientus smalsiais, nes suteikia paslapties.

Projekto pavadinimas : Sport In Street , Dizainerių vardas : Ayhan Güneri, Kliento vardas : SPORT IN STREET.

Sport In Street  Mažmeninė Prekyba

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.