Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamasis

Baan Citta

Gyvenamasis Pagrindinė dizaino idėja buvo sukurti Šambalą žemėje - mitinę karalystę, senovės budistų tekstuose apibūdintą kaip „gryna žemė“. Budistai mano, kad Šambalos sukūrimas yra didžiausio dvasinio rojaus sukūrimas. Vienas ramiausių, tačiau stebinančių „Baan Citta“ dizaino aspektų yra spalvų naudojimas. Konservatyviai kalbant, neutralios spalvos yra ryški spalvų schema, kurią dizaineriai pasirinko šiuolaikiniams namams. Baan Citta demonstruoja spalvų džiaugsmo modernumą neutralioje paletėje, tarp gamtos spalvų gamtoje.

Projekto pavadinimas : Baan Citta, Dizainerių vardas : Catherine Cheung, Kliento vardas : THE XSS LIMITED.

Baan Citta Gyvenamasis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.