Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kalendorius

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendorius Tai stalo kalendorius, pagamintas su iškirpimu, su sezoniniais motyvais ant išskirtinio reljefo. Dizainas išryškėja, kai rodomas, kad sezono motyvai būtų rodomi 30 laipsnių kampu, kad būtų geriausia žiūrėti. Ši nauja forma išreiškia NTT COMWARE naujovišką nuojautą generuoti naujas idėjas. Svarstoma apie kalendoriaus funkcionalumą, turint daug rašymo vietos ir liniuotų linijų. Tai gera greita peržiūra ir paprastas naudoti, pasižymintis originalumu, išskiriančiu jį iš kitų kalendorių.

Projekto pavadinimas : NTT COMWARE “Season Display”, Dizainerių vardas : Katsumi Tamura, Kliento vardas : NTT COMWARE CORPORATION.

NTT COMWARE “Season Display” Kalendorius

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.