Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prieskonių Indas

Ajorí

Prieskonių Indas „Ajorí“ yra kūrybingas sprendimas organizuoti ir laikyti įvairius prieskonius, prieskonius ir pagardus, patenkinti ir pritaikyti skirtingas kiekvienos šalies kulinarines tradicijas. Dėl elegantiško ekologiško dizaino jis tampa skulptūriniu kūriniu, kuris tampa puikiu ornamentu, kurį atspindi kaip pokalbio pradininką aplink stalą. Pakuotės dizainą įkvėpė česnako oda, tapusi išskirtiniu ekologiškų pakuočių pasiūlymu. „Ajorí“ yra ekologiškas planetos dizainas, įkvėptas gamtos ir pagamintas vien tik iš natūralių medžiagų.

Projekto pavadinimas : Ajorí, Dizainerių vardas : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, Kliento vardas : photoAlquimia .

Ajorí Prieskonių Indas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.