Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parodų Ir Derybų Erdvė

All Love in Town Sales Center

Parodų Ir Derybų Erdvė Komercinė erdvė taip pat galėtų būti verslo, o ne meno ir estetikos, veiklos sritis, taip pat teatras ir muziejus. Nemažai dizainerių niekada net nepagalvojo, kad intensyvus žmonių ir aplinkos derinimas tampa toks būtinas, nei kada nors tikėjomės. Mes sukūrėme vidinę erdvę, kuri sukrėtė stygas, kai žmonės į ją įsitraukė, naudodamiesi mažiausiai kainuojančiomis medžiagomis - lemputėmis, „Ping Pong“ ir kalėdiniais dekoravimo rutuliukais. Tai iškėlė legendą apie turto pardavimą apdailos pardavimo užduotis trimis. mėnesių tuo metu visoje pramonėje dėl išskirtinio dizaino.

Projekto pavadinimas : All Love in Town Sales Center, Dizainerių vardas : Raynon Chiu, Kliento vardas : Taiwan DaE International Design Career.

All Love in Town Sales Center Parodų Ir Derybų Erdvė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.