Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Firmos Dizainas

Vivifying Minimalism

Firmos Dizainas Pristatymo tikslas buvo sukurti šiuolaikišką erdvę, pritaikant terapiją, pagrįstą pažangiomis technologijomis, kartu siūlant klasikines SPA procedūras. Gautas pasiūlymas buvo sukurti dinamišką erdvę, leidžiančią taupyti mokslo laboratorijas, kartu pridedant pažįstamas šilto klasikinio interjero konotacijas. Pagrindinio vestibiulio įkvėpimas kilo iš zen filosofijos ir dievos kosmoso prigimties. Baltas lavaplasteris nurodo klinikinę baltąją ir mokslinę priežastis, šokolado rudą iš klasikinės paletės, nurodant skoningas žmogaus norų konotacijas.

Projekto pavadinimas : Vivifying Minimalism, Dizainerių vardas : Helen Brasinika, Kliento vardas : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism Firmos Dizainas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.