Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Elektrinis Dviratis

ICON E-Flyer

Elektrinis Dviratis ICON ir „Vintage Electric“ bendradarbiavo kurdami šį nesenstantį elektrinį dviratį. Suprojektuotas ir pastatytas nedidelio tūrio Kalifornijoje, „ICON E-Flyer“ siuva senovinį dizainą su moderniu funkcionalumu, kad būtų sukurtas išskirtinis ir pajėgus asmeninio transporto sprendimas. Funkcijos apima 35 mylių nuotolį, 22 MPH didžiausią greitį (35 MPH lenktynių režime!) Ir dviejų valandų įkrovimo laiką. Išorinė USB jungtis ir įkrovimo jungties taškas, regeneracinis stabdymas ir aukščiausios kokybės komponentai visame. www.iconelectricbike.com

Projekto pavadinimas : ICON E-Flyer, Dizainerių vardas : Jonathan Ward & Andrew Davidge, Kliento vardas : ICON.

ICON E-Flyer Elektrinis Dviratis

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.