Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Poilsio Kėdė

Riza Air

Poilsio Kėdė Šiuolaikinio dizaino kėdė, tinkanti klubų, rezidencijų ir viešbučių poilsio zonoms. Pagaminta iš ekologiškos išvaizdos struktūros, papildytos specialiu tinkleliu nugaroje, „Riza“ kėdė realizuojama tik naudojant tvarią medžio masyvą ir natūralius lakus. Dizaino įkvėpimas kilo iš katalonų architekto Antoni Gaudí darbo ir palikimo, kurį modernistas architektas paliko Barselonoje, kadaise įkvėpdamas gamtos elementus ir ekologišką vaizdą.

Projekto pavadinimas : Riza Air, Dizainerių vardas : Thelos Design Team, Kliento vardas : Thelos.

Riza Air Poilsio Kėdė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.