Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
El. Prekybos Svetainė

Noritake

El. Prekybos Svetainė Pagaminta prieš metus, tai buvo pavyzdinis plokščio dizaino projektas, kai plokščias dizainas nebuvo madingas. Šis dizainas pasižymi plytelių formatavimu produktams ir visos svetainės tinklelio sistema. Aš taip pat sukūriau unikalų prekės ženklą poraštėje su subtilia, tačiau išsamia tipografija. Ši svetainės idėja buvo sukurti paprastą, elegantišką dizainą, turintį prasmę, naudojant atitinkamą tarpelį ir plokščius dizaino elementus.

Projekto pavadinimas : Noritake, Dizainerių vardas : Jade(Jung Kil) Choi, Kliento vardas : Noritake.

Noritake El. Prekybos Svetainė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.