Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sėdėjimas Tranzitiniams Motociklininkams

Door Stops

Sėdėjimas Tranzitiniams Motociklininkams „Durų stotelės“ - tai dizainerių, menininkų, motociklininkų ir bendruomenės gyventojų bendradarbiavimas, siekiant užpildyti apleistas viešąsias erdves, tokias kaip tranzito stotelės ir laisvos aikštelės, su sėdėjimo galimybėmis, kad miestas taptų malonesne vieta. Suprojektuoti taip, kad būtų saugesnė ir estetiškai patrauklesnė nei dabar, vienetai yra užpūsti dideliais vietinių menininkų užsakytais viešojo meno ekspozicijomis, sukuriančiais lengvai atpažįstamą, saugią ir malonią raitelių laukimo zoną.

Projekto pavadinimas : Door Stops, Dizainerių vardas : Craig L. Wilkins, Kliento vardas : Detroit Community Design Center.

Door Stops Sėdėjimas Tranzitiniams Motociklininkams

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.