Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Modulinė Interjero Dizaino Sistema

More _Light

Modulinė Interjero Dizaino Sistema Modulinė sistema, surenkama, išardoma ir ekologiškai tvari. „More_Light“ turi žalią sielą ir ja labai lengva naudotis. Dėl kvadratinių modulių ir bendros sistemos lankstumo jis yra novatoriškas ir idealus patenkinti visus mūsų kasdienius poreikius. Galima surinkti įvairaus dydžio ir gylio knygų spintas, lentynas, skydo sienas, vitrinas, sieninius blokus. Dėl plataus apdailos, spalvų ir faktūrų asortimento, jo asmenybę galima dar labiau sustiprinti pritaikant dizainą. Skirtas namų projektavimui, darbo erdvėms, parduotuvėms. Taip pat galima su kerpėmis viduje. caporasodesign.it

Projekto pavadinimas : More _Light, Dizainerių vardas : Giorgio Caporaso, Kliento vardas : Giorgio Caporaso Design.

More _Light Modulinė Interjero Dizaino Sistema

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.