Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parodos Dizainas

Multimedia exhibition Lsx20

Parodos Dizainas Multimedijos paroda buvo skirta nacionalinės valiutos lato pakartotinio įvedimo 20-mečiui paminėti. Parodos tikslas buvo supažindinti su trejybės, kuria buvo paremtas meninis projektas, rėmais, būtent banknotais ir monetomis, autoriais - 40 iškilių įvairių kūrybinių žanrų Latvijos menininkų - ir jų darbais. Parodos koncepcija kilo iš grafito ar švino, kuris yra centrinė pieštuko ašis, bendras menininkų įrankis. Grafito struktūra buvo pagrindinis parodos dizaino elementas.

Projekto pavadinimas : Multimedia exhibition Lsx20, Dizainerių vardas : Design studio H2E, Kliento vardas : The Bank of Latvia.

Multimedia exhibition Lsx20 Parodos Dizainas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.