Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Butikas Ir Salonai

Risky Shop

Butikas Ir Salonai Rizikingą parduotuvę suprojektavo ir sukūrė Piotro Płoski įkurta dizaino studija ir derliaus galerija „smallna“. Užduotis sukėlė daug iššūkių, nes butikas yra antrame daugiabučio namo aukšte, jame nėra vitrinos ir jo plotas yra tik 80 kv. Čia kilo idėja padvigubinti plotą, išnaudojant ir lubų plotą, ir grindų plotą. Pasiekiama svetinga, jauki atmosfera, net jei baldai iš tikrųjų pakabinti aukštyn kojomis ant lubų. Rizikinga parduotuvė sukurta laikantis visų taisyklių (ji net paneigia sunkumą). Tai visiškai atspindi prekės ženklo dvasią.

Projekto pavadinimas : Risky Shop, Dizainerių vardas : smallna, Kliento vardas : Risky Shop powered by smallna.

Risky Shop Butikas Ir Salonai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.