Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

Place

Kėdė Vieta yra poetinė ir esminė kėdė, oficialaus dizaino pavyzdys su patraukliu patrauklumu. Ši kėdė derina rafinuotą techninį dizainą su tradicinėmis apdailomis. vieta - tai bandymas pasakyti objektams per formas ir spalvas, kad jie peršviestų, žvelgdami į ekstravagantiškumą ir paprastumą, kuo vieta išsiskiria, išsiskiria iš kitų.

Projekto pavadinimas : Place, Dizainerių vardas : TANA-Gaetano Avitabile, Kliento vardas : Gae Avitabile_ Tana.

Place Kėdė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.