Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Plakatai

Disease - Life is Golden

Plakatai Šis projektas gimė iš noro sukurti sąvokas, kurios galėtų apibūdinti socialinę aplinką neįprastu būdu ir jaudinti žiūrovą draugiškai. Idėja yra užkirsti kelią ligoms ir padaryti jas vizualiai patrauklias bei intriguojančias. Liga yra kažkas blogo, tačiau ją buvo galima vertinti kitaip.

Projekto pavadinimas : Disease - Life is Golden, Dizainerių vardas : Giuliano Antonio Lo Re, Kliento vardas : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Plakatai

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.