Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Terapijos Kambarys, Skirtas Dantų Grožiui,

Dental INN

Terapijos Kambarys, Skirtas Dantų Grožiui, Projektas „Dental INN“ buvo sukurtas kaip odontologijos įstaiga kaip dantų grožio terapijos salonas Viernheime (Vokietija). Projektas atspindi naują odontologo praktikos interjero dizaino idėją, pavadintą „organinių formų ir natūralių struktūrų gydantis poveikis“, ir daugiausia buvo sukurta dr. Bergmann, tarptautinio akredituoto implantų-implantologų. Be odontologinių procedūrų, tokių kaip laminatės ir balinimas, dr. Bergmann ir jo komanda, be kita ko, teikia implantacijos simpoziumus daugeliui jaunų dantų chirurgų iš Europos, Azijos ir Afrikos.

Projekto pavadinimas : Dental INN, Dizainerių vardas : Peter Stasek, Kliento vardas : Dr. Bergmann & Partner, Viernheim, Germany.

Dental INN Terapijos Kambarys, Skirtas Dantų Grožiui,

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.