Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Peilio Laikiklis

Only Right Here

Peilio Laikiklis Nuo XII amžiaus pirmosios bulių kautynės buvo užfiksuotos kaip veiksmas ar viešas reginys. Šiandien žmonių sąmonės pabudimas yra bendro visuotinio vertinimo požymis, būdami dieviškosios prigimties dalyviai, mes esame visuma. „Tik čia“ simbolizuoja naują erą, kai bus išnykusi agresyvi veikla, įkūnijant tai, kas kadaise buvo kultūros šventė, ir didelį evoliucijos žingsnį humanistiniame lygmenyje.

Projekto pavadinimas : Only Right Here, Dizainerių vardas : Alan Saga, Kliento vardas : Alan Saga.

Only Right Here Peilio Laikiklis

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizaino komanda

Geriausios pasaulyje dizaino komandos.

Kartais jums reikia labai didelės talentingų dizainerių komandos, kad sugalvotumėte tikrai puikius dizainus. Kasdien mes pasižymime savita apdovanojimais apdovanota novatoriško ir kūrybingo dizaino komanda. Tyrinėkite ir atraskite originalią ir kūrybingą architektūros, gero dizaino, mados, grafikos dizaino ir dizaino strategijos projektus iš viso pasaulio dizaino komandų. Pasisemkite įkvėpimo originalių didžiųjų dizainerių kūrinių.