Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Peilio Laikiklis

Only Right Here

Peilio Laikiklis Nuo XII amžiaus pirmosios bulių kautynės buvo užfiksuotos kaip veiksmas ar viešas reginys. Šiandien žmonių sąmonės pabudimas yra bendro visuotinio vertinimo požymis, būdami dieviškosios prigimties dalyviai, mes esame visuma. „Tik čia“ simbolizuoja naują erą, kai bus išnykusi agresyvi veikla, įkūnijant tai, kas kadaise buvo kultūros šventė, ir didelį evoliucijos žingsnį humanistiniame lygmenyje.

Projekto pavadinimas : Only Right Here, Dizainerių vardas : Alan Saga, Kliento vardas : Alan Saga.

Only Right Here Peilio Laikiklis

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.