Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Konsolė

Qadem Hooks

Konsolė „Qadem Hooks“ yra meno kūrinys, turintis konsolės funkciją, įkvėptą gamtos. Jį sudaro įvairūs dažyti, žali, seni kabliukai, kurie buvo naudojami kartu su „Qadem“ (seno medinio mulo balno užpakaliu) kviečiams gabenti iš vieno kaimo į kitą. Kabliukai pritvirtinami prie senos kviečių kūlimo lentos kaip pagrindas ir užbaigiami. su stikliniu skydeliu viršuje.

Projekto pavadinimas : Qadem Hooks, Dizainerių vardas : May Khoury, Kliento vardas : Badr Adduja.

Qadem Hooks Konsolė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.