Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Konsolė

Mabrada

Konsolė Unikali konsolė, pagaminta iš dažytos medienos, su akmens apdaila, demonstruojanti seną autentišką kavos malūnėlį, grįstą į Osmanų laikotarpį. Jordanijos kavos aušintuvas („Mabrada“) buvo atkurtas ir nutapytas kaip viena iš kojų priešingoje konsolės pusėje, kur yra malūnėlis, sukurdamas patrauklų gabalą fojė ar svetainę.

Projekto pavadinimas : Mabrada , Dizainerių vardas : May Khoury, Kliento vardas : Badr Adduja Arts & Crafts.

Mabrada  Konsolė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.