Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotelis

xifix2base arm-chair-one

Fotelis Fotelio dizainas pagrįstas būtinu fizikos ir medžiagų minimumu - realizuotas vienu begaliniu vamzdžiu. Stabilumas pasiekiamas kilpos forma. Jokių papildomų konstrukcijų ir jungčių nereikia. Tai jaukus fotelis - be ornamentų ir papildomų konstrukcijų. Jį sudaro metalinis stovas ir sėdynė, leidžianti lauke naudoti įvairias medžiagas, tokias kaip medis, metalas, oda, audinys ar rotangas. Jis skirtas atsipalaiduoti tokiose vietose kaip gyvenamieji kambariai, laukimo zonos, kabinetai ir holai - viduje ir išorėje.

Projekto pavadinimas : xifix2base arm-chair-one, Dizainerių vardas : Juergen Josef Goetzmann, Kliento vardas : Creativbuero.

xifix2base arm-chair-one Fotelis

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.