Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvos Muzikos Baras

Lido Cafe

Gyvos Muzikos Baras Pirmasis aukštas yra povandeninis patyrimas, o antrasis aukštas - virš vandens. Povandeninę patirtį sudaro lengvas organas kaip scenos fonas, DMX LED apšvietimu varomi stikliniai žuvies masteliai, žuvies formos DMX LED šilko žibintai, žuvų rezervuarai langų angose, o visa erdvė apšviesta H2O efekto žibintais. Antrame aukšte į miško freskos sieną įklijuotos plonos vertikalios veidrodinės juostelės, išdėstytos atsitiktine tvarka. Lazerio šviesa ir judėjimas atsispindi veidrodžio juostose ir padidina judesio pojūtį, tuo pačiu pasiūlant saulės spindulius pro medžius.

Projekto pavadinimas : Lido Cafe, Dizainerių vardas : Mario J Lotti, Kliento vardas : MLA Development Corporation.

Lido Cafe Gyvos Muzikos Baras

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.