Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Elektrinis Pjūklas

Rotation Saw

Elektrinis Pjūklas Elektrinis grandininis pjūklas su besisukančia rankena. Ši grandinė turi rankeną, kuri sukasi 360 ° ir sustos iš anksto nustatytais kampais. Paprastai žmonės pjauna medžius horizontaliai arba vertikaliai, sukdami pjūklą tam tikrais kampais arba pasvirdami ar pakreipdami savo kūno dalis. Deja, pjūklas dažnai slysta iš vartotojo rankos arba vartotojas turi dirbti nepatogioje padėtyje, o tai gali sukelti sužeidimus. Norint kompensuoti tokius trūkumus, siūlomas pjūklas sumontuotas sukamąja rankena, kad vartotojas galėtų reguliuoti pjovimo kampus.

Projekto pavadinimas : Rotation Saw, Dizainerių vardas : Hoyoung Lee, Kliento vardas : DESIGNSORI.

Rotation Saw Elektrinis Pjūklas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.