Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Frontalinis Krautuvas

Arm Loader

Frontalinis Krautuvas Krautuvas, kuris daugiausia dirba nelygiais pagrindais, vairuotojui gali sukelti sunkų judesio sutrikimą, taip pat greitą nuovargį. Tačiau „ARM LOADER“ leidžia atpažinti koordinačių taškus žemėje ir padeda vairuotojo sėdynei būti stabiliai ir nelenkti. Todėl vairuotojui tai padeda nesijausti pavargusiam ir leidžia saugiai atlikti savo darbą.

Projekto pavadinimas : Arm Loader, Dizainerių vardas : Hoyoung Lee, Kliento vardas : DESIGNSORI.

Arm Loader Frontalinis Krautuvas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.