Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šoninis Stalas

una

Šoninis Stalas sklandi integracija yra una stalo esmė. trys klevo formos susilieja į grūdinto stiklo paviršių. Intensyviai nagrinėjamos medžiagos ir jų galimybės, tvirtos, tačiau erdvios išvaizdos ir neįtikėtinai lengvos, tačiau tai yra pusiausvyros ir malonės įkūnijimas.

Projekto pavadinimas : una, Dizainerių vardas : Conor McDonald, Kliento vardas : conor mcdonald creative.

una Šoninis Stalas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.