Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Atminties Kaupiklis

MicroSDHC Plus One

Atminties Kaupiklis Apdovanotas „Bronzos A“ dizaino apdovanojimu, „micro SDHC +1“ naudojamas išmaniuosiuose telefonuose ir nešiojamuosiuose žaidimų įrenginiuose. Naudodamas adapterį, „Micro SDHC + 1“ transformuojasi, todėl jis suderinamas kaip SD kortelė, skirta kompiuterio planšetiniams kompiuteriams, diktofonams, fotoaparatams ir kitiems daugialypės terpės įrenginiams. Atminties jungtis yra atspari dulkėms, ekstremalioms temperatūroms, atspari rūdims, atspari smūgiams, atspari druskai ir gėlam vandeniui, atspari alkoholiui, įbrėžimams, oro uostų saugumui ir elektromagnetiniams.

Projekto pavadinimas : MicroSDHC Plus One, Dizainerių vardas : Derrick Frohne, Kliento vardas : Frohne.

MicroSDHC Plus One Atminties Kaupiklis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.