Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkciniai Baldai

Screw Chair

Daugiafunkciniai Baldai Šiuolaikiniame įmantriame gyvenime vidutinės klasės ir mažas pajamas gaunanti visuomenės dalis patiria ekonomiškiausią spaudimą, todėl juos labiau domina paprasti, pigūs ir panaudoti baldai, o ne elegantiški dizainai. naudoja tai, kas padidina daugiavaisto produkto poreikį. Pagrindinis šio dizaino panaudojimas yra kėdė. Išstumdami kėdės dalis, sujungtas su varžtais, kiti naudojami, pavyzdžiui, stalas ir lentyna, kurią mes galėjome turėti. Be to, kėdės dalys gali kauptis dėžutėje, kuri yra pagrindinė šio dizaino dalis.

Projekto pavadinimas : Screw Chair, Dizainerių vardas : Arash Shojaei, Kliento vardas : Arshida.

Screw Chair Daugiafunkciniai Baldai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.