Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Skaitmeninis Vaizdo Transliavimo Įrenginys

Tria Set Top Box

Skaitmeninis Vaizdo Transliavimo Įrenginys „Tria“ yra viena iš naujausių „Vestel“ išmaniųjų telefonų priedų, teikiančių skaitmeninio transliavimo technologiją televizijos vartotojams. Svarbiausias Trijos veikėjas yra „paslėpta ventiliacija“. Paslėpta ventiliacija leidžia sukurti unikalius ir paprastus dizainus. Tačiau plastikinio dangtelio viduje yra metalinis dėklas, kuris apsaugo gaminį nuo perkaitimo. Kitos dėžutės techninės savybės yra; jis teikia visas technologines funkcijas, tokias kaip įvairių laikmenų (muzikos, vaizdo įrašų, nuotraukų) atkūrimas internetu ir asmeninių laikmenų saugyklose. „Tria“ operacinė sistema yra „Android V4.2 Jelly Bean“ sistema.

Projekto pavadinimas : Tria Set Top Box, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : Vestel Electronics Co..

Tria Set Top Box Skaitmeninis Vaizdo Transliavimo Įrenginys

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.