Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vadovaujama Televizija

XX265

Vadovaujama Televizija Plastikinės spintelės dizainas skiriasi nuo įprastų modelių, kurių bendra tekstūra ir blizgus paviršius paliekamas po ekranu, kad būtų logotipas ir vizualinė iliuzija. Atsižvelgiant į jo gaminamą BMS metodą, jis yra labai ekonomiškas, tačiau vis dar jaučia dizainą. Stalviršio stovo dizainas ištisine forma teka iš auditorijos pro chromo efekto juostą. Taigi, tiek spintelės dizainas, tiek stendo dizainas papildo vienas kitą.

Projekto pavadinimas : XX265, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : Vestel Electronics Co..

XX265 Vadovaujama Televizija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.