Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Rankinė

Handbags 3D

Rankinė „Mariela Calvé“ prekės ženklo dvasia gali apibūdinti šiuolaikišką, moterišką ir kosmopolitišką, paprastą, prašmatnų ir dizaino pasiūlymą, ypatingą dėmesį skiriant apdailai ir detalėms. Kiekvienoje rankinių ir aksesuarų kolekcijoje akcentuojamas organinių ir architektūrinių formų derinys, sustiprintas subtiliomis medžiagomis ir ryškiomis spalvomis, suteikiant šį įspaudą tokiu ypatingu ir nepakartojamu. Jis apibūdinamas skatinant naują stilių, kuriame pagrindiniai veikėjai yra oda, drobė, neoprenas ir kitos kruopščiai atrinktos kokybiškos medžiagos.

Projekto pavadinimas : Handbags 3D, Dizainerių vardas : Mariela Calvé, Kliento vardas : Mariela Calvé.

Handbags 3D Rankinė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.