Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kompiuterio Pelė

Snowball

Kompiuterio Pelė Sniego kamuolys yra skirtas veikti atvirkščiai, atsižvelgiant į įprastą pelės naudojimą. Įrenginys turi paprastą, bet patrauklią formą, užpildytą unikaliu valdymo bloku, jį galima pritaikyti ir pagal alternatyvius dėklus, ir vadovaujančio skyriaus spalvų variantus, taip pat pagal skirtingas funkcijas, kurioms naudingas dizainas ir veikimo principas. Įdiegtoje vidaus sistemoje, kurioje yra du optiniai sekimo įtaisai, Sniego gniūžtės takelių paviršius yra dviem statmenomis plokštumomis. Ši galimybė atlaisvina naudojimą, visiškai pritaikant vartotojo patirtį.

Projekto pavadinimas : Snowball, Dizainerių vardas : Hakan Orel, Kliento vardas : .

Snowball Kompiuterio Pelė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.