Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parko Suolas

S-Clutch

Parko Suolas S-sankabos stendas savo vardą kildina iš sankabos maišų, nes jis įkvepia stilingą piktogramą ir svarbų indėlį į aksesuarų kūrimą bei stilių. S yra kilęs iš „Shelter“, „Stray“, „Street“, „Sunshine“ ir „Space“ erdvių. Tai yra suolelis, kuriuo siekiama į miesto vaizdus įtraukti spalvingesnį ir žmogiškesnį akcentą, atsižvelgiant į pagrindines harmoningos simbiozės ir egzistencijos vertybes. Jis naudoja įnoringas spalvas, rastas vaiko kambaryje, tačiau skatina žaismingą požiūrį į miesto gyvenimą, į kurį tiesiog reikia žiūrėti rimtai.

Projekto pavadinimas : S-Clutch, Dizainerių vardas : Helen Brasinika, Kliento vardas : BllendDesignOffice.

S-Clutch Parko Suolas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.