Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Lempa

ADJUSTABLE

Lempa Mūsų lempos patenkina specifinius poreikius, tuo pačiu metu yra universalios ir interaktyvios, be to, yra daug platesnės nei įjungimo / išjungimo rutina. Šios lempos gali būti naudojamos visame niuansų ir ryškumo pasaulyje, nors ir turėdamos didelę atmosferą bei situacijų galimybes, kad jos atitiktų jūsų nuotaiką. Ši dizaino linija pasižymi charizmatiškam produktui būdingomis savybėmis, nors ir avangardo dvasia bei novatorišku dizainu, tuo pačiu reprezentuodama naujoviškumą. Ar galime pasidalyti su jumis šiais įspūdžiais?

Projekto pavadinimas : ADJUSTABLE, Dizainerių vardas : E. ROTA JOVANI, Kliento vardas : ROTA Y REGIFE SCP.

ADJUSTABLE Lempa

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.