Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Maišytuvai

Electra

Maišytuvai „Electra“, laikoma skaitmeninio naudojimo atstove armatūros sektoriuje, derina technologijas su dizainu, kad pabrėžtų skaitmeninio amžiaus dizainą. Maišytuvai, kurie neturi atskiros rankenos, visus traukia dėl savo elegancijos ir sumanios išvaizdos, kad būtų unikalūs drėgnose vietose. „Electra“ jutiklinio ekrano mygtukai vartotojams siūlo daugiau ergonomiškų sprendimų. Maišytuvų „Eco Mind“ dėka vartotojas taupo kuo efektyviau. Ši savybė ypač sukuria pridėtinę vertę ateities kartoms

Projekto pavadinimas : Electra, Dizainerių vardas : E.C.A. Design Team, Kliento vardas : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Maišytuvai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.