Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Transformuojama Sofa

Mäss

Transformuojama Sofa Norėjau sukurti modulinę sofą, kurią būtų galima transformuoti į keletą atskirų sėdimųjų sprendimų. Visas baldas susideda iš tik dviejų skirtingų tos pačios formos detalių, kad būtų galima sudaryti įvairius sprendimus. Pagrindinė konstrukcija yra ta pati šoninė rankos atramų forma, bet tik storesnė. Rankų atramas galima pasukti 180 laipsnių, kad būtų galima pakeisti ar tęsti pagrindinį baldo elementą.

Projekto pavadinimas : Mäss, Dizainerių vardas : Claudio Sibille, Kliento vardas : .

Mäss Transformuojama Sofa

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.