Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Komoda

Chilim

Komoda „Chilim by Mirko Di Matteo“ - tai baldų linija, sukurta iš atstatytų 80 metų senumo pledų iš Bosnijos. Šie originalūs baldų elementai yra unikalūs (kiekvienas elementas yra skirtingas), ekologiški (pagaminti iš perdirbtų derliaus kilimėlių) ir socialiai atsakingi (išsaugokite senųjų audėjų tradicijas). Derindami kilimėlius su „metaliniais metaliniais krepšiais“ (kaip rėmus), mes sukūrėme neišardomus gabalus, kurie praktiškai amžinai išsaugotų kitaip prarastus vintažinius kilimėlius kaip funkcinius vitrinos elementus mūsų namuose.

Projekto pavadinimas : Chilim, Dizainerių vardas : Matteo Mirko Cetinski, Kliento vardas : Mirko Di Matteo Designs.

Chilim Komoda

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.