Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žvakidės

Hermanas

Žvakidės Hermanas yra medinių žvakidžių šeima. Jie yra tarsi penkios seserys (hermanai), pasirengusios padėti sukurti jaukią atmosferą. Kiekviena žvakidė yra nepakartojamo aukščio, todėl jas sujungę galėsite imituoti skirtingo dydžio žvakių apšvietimo efektą tiesiog naudodami standartinius arbatinius žvakides. Šios žvakidės pagamintos iš pasukto buko. Jie dažomi skirtingomis spalvomis, leidžiančiais jums sukurti savo derinį, kad tilptų jūsų mėgstamiausioje vietoje.

Projekto pavadinimas : Hermanas, Dizainerių vardas : Maurizio Capannesi, Kliento vardas : .

Hermanas Žvakidės

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.