Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Plaukiojantis Kurortas Ir Jūrų Observatorija

Pearl Atlantis

Plaukiojantis Kurortas Ir Jūrų Observatorija Plaukiojantis tvarus kurortas ir jūrų observatorija, esanti daugiausia Cagayan Ridge jūrų biologinės įvairovės koridoriuje, Sulu jūroje (maždaug 200 km į rytus nuo Puerto Princesa, Palavano pakrantės ir 20 km į šiaurę nuo Tubbataha rifų gamtos parko perimetrų) - tai atsakymas į mūsų šalies poreikį kaip būdas padidinti žmonių supratimą apie mūsų jūrų biologinės įvairovės išsaugojimą, pastatytas paminklinis turizmo magnetas, kuriuo mūsų šalis, Filipinai, gali būti lengvai žinoma.

Projekto pavadinimas : Pearl Atlantis, Dizainerių vardas : Maria Cecilia Garcia Cruz, Kliento vardas : Cecilia Cruz.

Pearl Atlantis Plaukiojantis Kurortas Ir Jūrų Observatorija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.