Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Belaidis Garsiakalbis

Saxound

Belaidis Garsiakalbis „Saxound“ yra unikali koncepcija, įkvėpta kai kurių iš pirmaujančių pranešėjų pasaulyje. Tai yra geriausių naujovių, jau padarytų prieš kelerius metus, susiliejimas su mūsų pačių naujovių mišiniu, todėl tai yra visiškai nauja patirtis. žmonės. Pagrindiniai „Saxound“ elementai yra cilindro formos ir sriegio mazgas. „Saxound“ matmenis įkvėpė įprastas kompaktiškas diskas, kurio skersmuo 13 centimetrų ir 9,5 centimetro aukščio ir kurį galima perkelti viena ranka.Jį sudaro du 1 „Garsiakalbiai“, du 2 colių viduriniai vairuotojai ir žemų dažnių radiatorius, išdėstyti tokiu mažu pavidalu.

Projekto pavadinimas : Saxound, Dizainerių vardas : Syed Tajudeen Abdul Rahman, Kliento vardas : Design Under Garage.

Saxound Belaidis Garsiakalbis

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.