Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Įėjimo Stalas

organica

Įėjimo Stalas „ORGANICA“ yra Fabrizio filosofinis bet kurios organinės sistemos, kurioje visos dalys yra sujungtos, kad egzistuotų, vaizdavimas. Dizainas buvo pagrįstas žmogaus kūno sudėtingumu ir žmogaus išankstiniu nusistatymu. Žiūrovas vedamas į pakylėtą kelionę. Šios kelionės durys yra dvi masyvios medinės formos, kurios suvokiamos kaip plaučiai, tada aliuminio velenas su jungtimis, primenančiomis stuburą. Žiūrovas gali rasti susuktus strypus, kurie atrodo kaip arterijos, formą, kurią galima suprasti kaip organą, o finalas yra gražus stiklo šablonas, stiprus, bet trapus, kaip ir žmogaus oda.

Projekto pavadinimas : organica, Dizainerių vardas : Fabrizio Constanza, Kliento vardas : fabrizio Constanza.

organica Įėjimo Stalas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.