Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tyrimų Prekės Ženklas

Pain and Suffering

Tyrimų Prekės Ženklas Šis dizainas tiria kančias skirtingais sluoksniais: filosofiniu, socialiniu, medicininiu ir moksliniu. Asmeniniu požiūriu, kad kančia ir skausmas yra daugelio veidų ir formų, tiek filosofinių, tiek mokslinių, aš pasirinkau kančios ir skausmo humanizavimą kaip savo pagrindą. Aš ištyriau simbiotinio pobūdžio ir simbiotinių žmonių santykiuose analogijas ir iš šio tyrimo sukūriau personažus, kurie vizualiai atspindi simbiozinius ryšius tarp kančios ir kenčiančiojo bei tarp skausmo ir to, kas jaučiama. Šis dizainas yra eksperimentas, o žiūrovas yra tema.

Projekto pavadinimas : Pain and Suffering, Dizainerių vardas : Sharon Webber-Zvik, Kliento vardas : Sharon Webber-Zvik.

Pain and Suffering Tyrimų Prekės Ženklas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.