Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Visiškai Automatinis Arbatos Aparatas

Tesera

Visiškai Automatinis Arbatos Aparatas Visiškai automatinis „Tesera“ supaprastina arbatos ruošimo procesą ir nustato atmosferos arbatos gaminimo stadiją. Neišplauta arbata supilama į specialius indelius, kuriuose individualiai nustatomas užvirimo laikas, vandens temperatūra ir arbatos kiekis. Aparatas atpažįsta šiuos nustatymus ir skaidrioje stiklinėje kameroje automatiškai paruošia puikią arbatą. Išplovus arbatą, atliekamas automatinis valymo procesas. Integruotą dėklą galima nuimti patiekimui ir naudoti kaip mažą viryklę. Nepriklausomai nuo to, ar puodelis, ar puodas, jūsų arbata yra tobula.

Projekto pavadinimas : Tesera, Dizainerių vardas : Tobias Gehring, Kliento vardas : Blick Kick Kreativ KG.

Tesera Visiškai Automatinis Arbatos Aparatas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.