Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Auganti Lempa

BB Little Garden

Auganti Lempa Šis projektas siūlo paremti šį naują vartojimo būdą, suteikiantį pilnesnį juslinį maisto gaminimo patirtį. „BB Little Garden“ yra spinduliuotė auganti lempa, norinti iš naujo aplankyti aromatinių augalų vietą virtuvėje. Tai yra aiškių linijų tomas, kaip tikras minimalistinis objektas. Aptakus dizainas buvo ypač ištirtas, kad būtų galima pritaikyti įvairiose patalpų sąlygose ir suteikti ypatingą dėmesį virtuvei. BB Mažasis sodas yra augalų pagrindas, jo gryna linija juos padidina ir netrikdo skaitymo.

Projekto pavadinimas : BB Little Garden, Dizainerių vardas : Martouzet François-Xavier, Kliento vardas : Hall Design.

BB Little Garden Auganti Lempa

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.